MARTURIIMARTURII VIDEO

Marturia unui srilankez din Timișoara: Dumnezeu mi-a dat prin oameni ce am avut nevoie!

Marturia unui srilankez din Timișoara: Dumnezeu mi-a dat prin oameni ce am avut nevoie!

-

ADMIN

Nu va ingrijoarti,dar,de ziua de maine; caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi. Ajunge zilei necazul ei

Related Articles

Lasă un răspuns

Back to top button

Descoperă mai multe la Crestintotalu in u .ro

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura