MARTURIIMARTURII VIDEO
Marturia unui srilankez din Timișoara: Dumnezeu mi-a dat prin oameni ce am avut nevoie!
Marturia unui srilankez din Timișoara: Dumnezeu mi-a dat prin oameni ce am avut nevoie!
Marturia unui srilankez din Timișoara: Dumnezeu mi-a dat prin oameni ce am avut nevoie!
Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.