Abigail: Fetița aceasta e numită de doctori “minunea lui Dumnezeu”,

Abigail este tot mai bine
Fetița aceasta e numită de doctori “minunea lui Dumnezeu”, deși starea ei a fost incredibil de rea, nascându-se cu organele în afara abdomenului și trecând printr-o operație grea, colac peste pupăză s-a ales și cu o septicemia. Dar a învins-o și pe aceasta, iar acum a fost deconectată de la toate aparatele și chiar mănâncă lăptic, ceea ce acum câteva zile era imposibil pentru că un microb din burtica ei îl respingea.
Va fi mutată într-un salon unde va putea să stea non stop cu mămica ei eroină, cu Cristina. Continuăm să ne rugăm pentru ea până o vom vedea acasă, în sânul familie.
Glorie Lui pentru acest nou miracol!
https://www.facebook.com/tony.profides/posts/1625232360858210




A republicat asta pe LIVE Crestin.