EDITORIALE

Abigail: Fetița aceasta e numită de doctori “minunea lui Dumnezeu”,

Abigail este tot mai bine

Fetița aceasta e numită de doctori “minunea lui Dumnezeu”, deși starea ei a fost incredibil de rea, nascându-se cu organele în afara abdomenului și trecând printr-o operație grea, colac peste pupăză s-a ales și cu o septicemia. Dar a învins-o și pe aceasta, iar acum a fost deconectată de la toate aparatele și chiar mănâncă lăptic, ceea ce acum câteva zile era imposibil pentru că un microb din burtica ei îl respingea.

Va fi mutată într-un salon unde va putea să stea non stop cu mămica ei eroină, cu Cristina. Continuăm să ne rugăm pentru ea până o vom vedea acasă, în sânul familie.

Glorie Lui pentru acest nou miracol!

--

https://www.facebook.com/tony.profides/posts/1625232360858210

-

ADMIN

Nu va ingrijoarti,dar,de ziua de maine; caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi. Ajunge zilei necazul ei

Related Articles

One Comment

Lasă un răspuns

Back to top button

Descoperă mai multe la Crestintotalu in u .ro

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura