Reclame
ULTIMELE STIRI

ACUM Peste 90 DE BISERICI TRANSMIT LIVE VIDEO


Puteţi urmări live programe ale bisericilor evanghelice din România. Biserica virtuală poate fi un pericol pentru unii, dar este o unealtă evanghelistică şi de hrană spirituală pentru cei care din motive obiective nu pot fi în biserica locală. Click pe biserica dorita sau click pe LIVE

1  Biserica Penticostala „Elim” din Timisoara – Program trasmisie: Luni ora: 18, joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18  LIVE
2  Biserica Pent. nr:5 Albini din Cluj-Napoca – LIVE VIDEO si AUDIO –
Program trasmisie: Marti ora:18; Vineri ora:18; Duminica ora:09 si ora:18
 LIVE
3  Biserica Penticostala „Poarta Cerului” Timisoara – Program trasmisie: joi ora: 18, Sambata ora: 18-20; Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
4  Biserica Carismatica „Agape” din Timisoara – Program trasmisie: Duminica dimineata ora:10-12 si seara ora:18-20  LIVE
5  Biserica “Metanoia” din Timisoara – Program trasmisie:Sambata:ora 18, Duminica dimineata 9:30-12 si seara 18-20  LIVE
6  Biserica Crestina Baptista Dragostea Arad – Program trasmisie: Duminica dimineata 11:00 – 12:00 si seara 18:00 – 20:00  LIVE
7  Biserica Baptista „Betel” din Cluj-Napoca – Program trasmisie: joi ora:18-19.30,  Duminica ora:09:30-12 si seara 18-20  LIVE
8  Biserica Penticostala nr.1 Cluj-Napoca  – Program trasmisie: joi ora:18-20,  Duminica ora:09-12 si seara 18-20  LIVE
9  Biserica Crestina Baptista „Speranta” Constanta – Program trasmisie: Duminica ora:10-12.  LIVE
10  Sala Ciresarii – Beius – Program trasmisie: Duminica ora:09.30 -12 si seara 18-20  LIVE
11  Biserica Crestina Baptista „Sega” din Arad – Program trasmisie: joi ora:19-21,  Duminica ora:10-12 si seara 18-20  LIVE
12  Biserica Penticostala „Betel” din Radauti – Program trasmisie: joi ora:19-21,  Duminica ora:09-12 si seara 18-20  LIVE
13  Biserica „Vox Domini” din Timisoara – Program trasmisie:  LIVE
14  Biserica Baptista „Maranata” din Arad – Program trasmisie:  Duminica ora:10: 40 -12 si seara 17-19  LIVE
15  Biserica Penticostala „Cezareea” din Resita – Program trasmisie: Joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18  LIVE
16  Biserica Penticostala „Speranta” din Suceava – Program trasmisie:  Duminica ora:09-12 si seara 18-20  LIVE
17  Biserica Baptista „Metanoia” din Arad – Program trasmisie: Sambata ora:18-19:30; Duminica ora:09-13  LIVE
18  Biserica Penticostala „Apele Vii” din Timisoara – Program trasmisie:  Duminica ora:10-12 si seara 18-20  LIVE
19  Biserica Creştină Baptistă „Speranţa” din Arad  – Program trasmisie: Joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 10 si seara ora:17  LIVE
20  Biserica Baptista „Betania” din Timisoara – Program trasmisie: joi ora:18-19:30,  Duminica ora:10:45-12 si seara 18-20  LIVE
21  Biserica Baptista „Betel” din Timisoara –  Program trasmisie: Marti: 19 – 21, joi ora:19 – 20:30,  Duminica ora:09:00-12:30 si seara 18-20  LIVE
22  Biserica Aletheia, Timişoara – Program trasmisie: Duminica dimineata 10.30 – 12.00, seara 18.00 – 20.00  LIVE
23  Biserica Baptista „Speranta” din Resita – Program trasmisie: joi ora:19-20,  Duminica ora:10-12 si seara 18-20  LIVE
24  Biserica Baptistă „MARANATA” din Moldova Nouă – Program trasmisie: Vineri ora:18-20,  Duminica ora:10-12 si seara 18-20  LIVE
25  BISERICA Penticostala Filadelfia Bucuresti –  Program trasmisie: Luni ora: 18, joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18  LIVE
26  Biserica Penticostala Speranta din Timisoara – Program trasmisie: Joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18  LIVE
27  Biserica Crestina dupa Evanghelie Filocalia, Iasi – Program trasmisie: Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18  LIVE
28  Biserica Baptista „Iris” Cluj Napoca – Program trasmisie: Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18  LIVE
29  Biserica Betesda Bistrita – Program trasmisie: Duminica orele 10-12 (alte evenimente transmise vor fi anuntate pe site  LIVE
30  Biserica Baptistă Unu-Unu din Cluj Napoca  LIVE
31  Biserica Baptista Emanuel Timisoara  LIVE
32  Biserica Baptista Maranatha Suceava  LIVE
33  Biserica Penticostala Vestea Buna din Bucuresti  LIVE
34  Biserica Baptista Speranta Oradea – Program trasmisie: Duminica orele 10-12 (alte evenimente transmise vor fi anuntate pe site  LIVE
35  Biserica Betania Sibiu – Transmisiunea Live poate fi urmarita in fiecare duminica intre orele 10:00 – 12:00 si 18:00 – 20:00  LIVE
36  Biserica Crestina Baptista HARUL Lugoj – Program trasmisie: Vineri ora:19; Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:17  LIVE
37  Biserica Penticostală Speranța din Cluj Napoca –  Program trasmisie: Joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18  LIVE
38  Biserica Raul Vietii din Bucuresti – Program trasmisie: Miercuri ora:18; Duminica dimineata: ora: 10 si seara ora:18  LIVE
39  Biserica Penticostala „Eben Ezer” din Bucuresti  LIVE
40  Biserica Penticostala Filadelfia din Timisoara – Program trasmisie: Joi ora:18; Vineri ora 18, Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18  LIVE
41  Biserica Baptista “Betania” din Fagaras – Program transmisie live: in fiecare duminica intre orele 10:00 – 12:00 si 18:00 – 20:00  LIVE
42  Biserica Penticostală Vestea Bună(SomeșeniCluj Napoca – Program de emisie: Duminica 10:00 si 18:00  LIVE
43  Centrul Crestin Caleb din Cluj Napoca  LIVE
44  Biserica Penticostală Betel din Cluj Napoca – Transmitem în direct programele Bisericii Betel: duminica între 9-12 și 18-20  LIVE
45   Biserica Penticostala Gloria Arad – Program trasmisie: Joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 10 si seara ora:18  LIVE
46  Centrul Crestin Betania din Oradea – Program de emisie: Duminica 10:00 si 18:00
 LIVE
47  Biserica Penticostala Betania din Cluj-Napoca – Programul LIVE: Duminica de la 09:00 și 18:00, Marti de la 18:00 – Vineri de la 18:00 – 20:00  LIVE
48  Biserica Raul Trezirii din Arad – Program de emisie: Duminica 10:00 si 18:00
 LIVE
49  Biserica Penticostala Betania din Arad – Program trasmisie: Duminica orele 10-12 (alte evenimente transmise vor fi anuntate pe site  LIVE
50  Biserica Baptistă Renașterea din Cluj Napoca – Program trasmisie: Duminica orele 10-12 (alte evenimente vor fi anuntate pe site  LIVE
51  Biserica Ekklesia din Oradea – Program trasmisie: Marti ora:18; Duminica dimineata: ora: 10 si seara ora:18  LIVE
52  Biserica Adventistă de Ziua a Şaptea Mediaş Izvor – Program trasmisie: Vineri ora:18; Sambata dimineata: ora: 11 si seara ora:17  LIVE
53  Biserica Penticostala Filadelfia Mosnita Noua – Program Transmisie Live – Duminica Dimineata – 10:00 si Duminica seara – 18:00
 LIVE
54  Biserica Penticostala Grosi – Program Transmisie Live – Duminica Dimineata – 09:00 si Duminica seara – 17:00
 LIVE
55  Biserica Penticostala BETEL din Dej – Program Transmisie Live – Duminica Dimineata – 09:30 si Duminica seara – 18:00  LIVE
56  Biserica Penticostala Gosen din Timisoara – Program trasmisie: Joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 10 si seara ora:18  LIVE
57  Biserica Smirna Timisoara – Program trasmisie: joi ora: 18-20,  Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
58  Biserica Logos, Baia-Mare – Program trasmisie: Joi ora:18:30; Duminica dimineata: ora: 10  LIVE
60  Biserica Penticostala „Filadelfia”, Bucuresti – Program trasmisie: Luni ora: 18, joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 09 si seara ora:18  LIVE
61  Biserica Baptista Speranta Gurbediu  LIVE
62  Biserica Baptista Sfanta Treime Constanta – Program transmisii: Vineri: 18:00 – 20:00, Duminica 09:30 – 12:00, si 18:00 – 20:00  LIVE
63  Biserica Penticostala Muntele Sionului din Deva – Program trasmisie: Joi ora:18; Duminica dimineata: ora: 10 si seara ora:18  LIVE
64  Biserica Penticostala Peniel – Santana, Arad –  Program trasmisie: joi ora: 19, Vineri ora: 19-20; Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
65  Biserica Penticostala Maranata Pitesti – LIVE: Duminica intre orele 9.30-12.00 si seara de la 18.00-20.00  LIVE
66  Biserica Baptisat Maranata din Radauti – Program trasmisie: Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
67  Biserica Penticostala Izvorul Vietii din Resita – Program trasmisie: joi ora: 18-20,  Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
68  Biserica Baptista nr 1 – Resita – Program trasmisie: Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
69  Biserica Penticostala Emanuel din Sibiu – Program trasmisie: Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
70  Biserica Penticostală Speranța Oradea – Program trasmisie: joi ora: 18-20,  Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
71  Biserica Penticostala Betania Deva – Program trasmisie: joi ora: 18-20,  Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
72  Biserica Penticostala „SFANTA TREIME” Bistrita –  Program trasmisie:  Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
73  Biserica Baptista Emanuel Dej –  Program trasmisie: Duminica orele 09-12 (alte evenimente vor fi anuntate pe site)  LIVE
74  Biserica Stanca din Timisoara – Program trasmisie: joi ora: 19-21,  Duminica ora: 10-12 si seara 18-20  LIVE
75  Biserica Metanoia din Arad – Program trasmisie: Vineri ora: 18, Sambata ora 18 si Duminica ora: 10  LIVE
76   Biserica Penticostala Maranata din Ghiroda –  Program trasmisie: joi ora: 18-20,  Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
77  Biserică Creştină după Evanghelie Betel din Suceava  LIVE
78  Biserica Penticostala Betel din Campina – Program trasmisie: Duminica orele 09-12 (alte evenimente vor fi anuntate pe site)  LIVE
79  Biserica Penticostala Maranata din Baia Mare –  Program trasmisie: joi ora: 18-20,  Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
80  Biserica Crestina dupa Evanghelie BETEL Suceava – Program trasmisie: joi ora: 18, Sambata ora: 18-20; Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
81  Biserica Crestina dupa Evanghelie Agape din Ploiesti – Program trasmisie: joi ora: 18-20,  Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
82  Biserica Apostolica Sperant din Suceava – Program trasmisie: Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
83  Centrul Crestin Speranta Vieti din Targoviste – Program trasmisie: Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
84  Biserica Penticostala Filadelfia din Lugoj – Program trasmisie: joi ora: 18-20,  Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
85 Biserica Crestina dupa evanghelie Nr.1 din Iasi – Program trasmisie: joi ora: 18-20,  Duminica ora: 09-12 si seara 18-20  LIVE
86 Biserica Carismatica DEO GLORIA din Timisoara – Program de la ora 10:00 la 12:00, cu excepția primei Duminici a fiecărei luni.  LIVE
87  Biserica Harvest Metanoia Arad – Program de la ora 11:15 la 12:00  LIVE
88  Biserica Penticostala Betel din Bucuresti – Program Trasmisie Live: Marti, Seara de Tineret, ora:19-20.30,  Duminica ora: 10:00-12 si seara 18-20  LIVE
 89  Biserica Baptistă HARUL Timișoara – Program transmisie: Duminică seara, între orele 18:00 – 20:00  LIVE
 90  Biserica Baptista Maghiara din PERICEI – Program trasmisie: Duminica ora: 10-11.30 si 16-17.30 si Miercuri 19:00-20:00 (vara: 20:00-21:00).  LIVE
 91  Biserica Adoram din Arad – Program trasmisie: Duminica de la 10 la 12 si de la 19 la 20  LIVE
 92  Biserica Baptista din Curtici – Program trasmisie: Duminica: ora: 10 si ora:17 ( ora de iarna) 18 (ora de vara)  LIVE
 93  Biserica Baptista „Harul” Moldova Veche – Program trasmisie:  Duminica ora:10-12 si seara 18-19:30  LIVE
 94  Biserica Renovatio din Bucuresti – Program trasmisie:  Duminica ora:10 seara 18  LIVE
Reclame
Banner filme Banner http://speranta.ro/
Despre ADMIN (20750 de articole)
Nu va ingrijoarti,dar,de ziua de maine; caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi. Ajunge zilei necazul ei

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

%d blogeri au apreciat asta: