EDITORIALE

Pribeag in lumea aceasta

Pribeag sunt în această lume, pribeag şi călător.
În fiecare zi mă zbat spre ceruri ca să zbor.

Mi-s aripile frânte de-atât amar şi dor.
Am obosit pe cale, Satan vrea ca să mor.

E lungă alergarea şi lung amarul meu.
Dar vreau să fiu cu Tine, iubite Dumnezeu.

Tu numeri paşii mei şi fiecare clipă,
Şi-a mea credinţă-n Tine spre ceruri mă ridică. citeste mai departe

--

-

ADMIN

Nu va ingrijoarti,dar,de ziua de maine; caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi. Ajunge zilei necazul ei

Related Articles

6 Comments

  1. Fiti binecuvantata sora mea Valeria!!! Tot ce vine de la Domnul e frumos, pentru ca insusi Dumenzeu este frumusetea frumusetilor!!!

    SALVIT SA FIE EL CA NE UMPLE DE DARURI CERESTI!!!

  2. fi binecuvantata surioara mea.multumesc Domnului pt.inspiratia care a pus-o in tine.domnu sa
    iti rasplateasca osteneala,si sa iti faca parte de cerul Sau minunat unde iti dorec sa intri…dupa mine :P:));) AMIN!

  3. Auziiii la el…Alinnnnnnnnnnnnnnnnnnn….o sa intri in cer…tu dupa mineeeee…:):):):) daca vrei sa intri iantea mea…inseamna ca tu esti…MAGARUSUL :):):):)!!!!!

  4. DOMNU DUMNEZEU sa te binecuvinteze surioara cu mult har,dragoste si sanatate ,sa poti sa lucrezi in continuare cu talantul care ti-la dat .

  5. amin amin sora mea Flori!! Slavit sa fie Dumnezeu pentru tot ce ne da si Duhul Lui cel Sfant sa ne inunde fiinta intreaga AMIN!!!

Lasă un răspuns

Back to top button

Descoperă mai multe la Crestintotalu in u .ro

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura