ANUNTURI

🙏 Să ne unim în rugăciune pentru Ruben Gherasim!

Ruben a ieșit din operație. Operația a decurs bine, iar acum așteptăm să fie urcat în salon. Îi mulțumim lui Dumnezeu pentru purtarea Sa de grijă!

Familia Cornel & Adina Gherasim are nevoie de noi ACUM. Fiecare dintre noi, acolo unde suntem, să stăm în duh de rugăciune pentru băiatul lor, Ruben Gherasim, care a trecut prin această intervenție chirurgicală.

Rugăm toți membrii comunității „Evanghelicii” să ne unim în rugăciune și să cerem lui Dumnezeu să-Și arate bunătatea față de Ruben, ca recuperarea lui să decurgă bine, fără complicații și fără evenimente nedorite.

Dragă familie Gherasim, nu sunteți singuri! Suntem o armată de oameni care stăm înaintea lui Dumnezeu în rugăciune pentru voi, având credința că Domnul va face ca totul să fie bine cu Ruben.

Dumnezeu să vă binecuvânteze! 🙏 Amin

--

-

ADMIN

Nu va ingrijoarti,dar,de ziua de maine; caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi. Ajunge zilei necazul ei

Related Articles

Lasă un răspuns

Check Also
Close
Back to top button

Descoperă mai multe la Crestintotalu in u .ro

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura