ANUNTURI

„În memoria lui Ludovic Arman – Ludovic a cântat prima strofă” Daniel, Samy și Iosua : Ce frumos va fi în ceruri (Miezul noptii e aproape)

Daniel, Samy și Iosua : Ce frumos va fi în ceruri (Miezul noptii e aproape)

„În memoria lui Ludovic Arman – Ludovic a cântat prima strofă”

-

ADMIN

Nu va ingrijoarti,dar,de ziua de maine; caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi. Ajunge zilei necazul ei

Related Articles

Lasă un răspuns

Back to top button

Descoperă mai multe la Crestintotalu in u .ro

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura