A PLECAT LA DOMNUL
Servicii de priveghi si inmormantare a familiei Cintean Nelu si Mihaela


POZE-VIDEO: Serviciu priveghi – familia Cintean Nelu si Mihaela
ACUM LIVE VIDEO Serviciu de priveghi a familiei Cintean Nelu si Mihaela
Serviciile de priveghi vor avea loc la Biserica Baptista din Curtici în zilele de sâmbãtã, ora 19 si duminicã, ora 18, iar înmormântarea va avea loc in America.
Domnul sa daruiasca mangaierea!
Rugam pe cei care vor participa la serviciile de priveghi sa nu pregateasca coroane ci daca doresc sa faca ceva, sa faca o donatie care va fi directionata catre lucrarea de traducere de cantari fondata de familia Cintean, fundatia „One a week”
--
CITESTE SI:
- Accident mortal pe centura Lugojului, Pastorul Nelu Cintean împreună cu soţia au plecat la Domnul
- Ionel Tutac: Trei credinciosi baptisti au plecat astazi in vesnicie in urma unor accidente de masinã‼️
- Interviu cu familia Nelu si Mihaela Cintean
- Magda Todea este grav ranita, sa ne rugam pentru salvarea ei ! Sa ne rugam pentru salvarea Magdei Todea si pentru familia indoliata a celor doi frati.
- În România unde erau ca să cânte Domnului prin biserici, și-au luat zborul către ceruri, familia Cintean din California. Domnul să-i măngâie pe cei rămași.
- DRUMUL SPRE VESNICIE – Nelu şi Mihaela Cintean, Rămâne doar speranţa revederii dincolo, unde nu-i osteneală ci odihnă
--





