Seri de Rugaciune
Timisoara: Staruinta dupa Duhul Sfant la Elim
Biserica Penticostala Elim, va invita in perioada 14-19 martie, sa luati parte la o saptamana de „foc”. O saptamana de staruinta dupa Duhul Sfant. In fiecare zi de Luni pana Vineri in fiecare seara de la orele 18. Va asteptam!
Anuntat de Zoltan Gabor pentru CrestinTotal
