Am ascultat si vizionat pe You Tube aceasta pieasa a lui Adi si Isaincu Band,intradevar au facut ceva frumos :)cu efecte si imagini superbe si au adus in mijlocul nostru un mesaj de iubire sincer care vine de la Dumnezeu si nu de la oameni…asa cum stie numai Adi sa o faca 🙂 si care il transmite celor din jur cu dragoste ,totul e reusit ,sper sa fie ceva real in vietile lor… dar si noi sa luam un exemplu din mesaj,este pentru zidirea noastra si iubirea noastra pentru Dumnezeu.Domnul Isus a zis:Ioan 15:4 „Ramaneti in mine si eu voi ramanea in voi”. Si sa nu uitam ca daca avem iubire si facem ceva bun este doar prin harul Domnului,fara El noi nu putem face nimic.Ioan 15:5..:”caci despartiti de Mine,nu puteti face nimic”.Domnul fie laudat.Apreciez toate cantecele lui Adi,simt o ungere divina peste mine si sunt ca un balsam pentru sufletul meu atunci cand necazuri vin si intristari in viata mea si nu numai.Dumnezeu sa il binecuvanteze pe Adi din belsug si sa trimita ungerea Lui peste el zi de zi, Duhul Sfant sa il calauzeasca mereu.Doamne ajuta.
Încarc...
Minunata melodie….
Fiti binecuvantati!!!
Încarc...
melodie rock…care sa aduca slava Domnului?aveti grija ce ascultai….
Încarc...
foarte frumos … Giannhs noi oamenii sunt f buni la astea sa aratam rpd cu degetu si nu putem aprecia cea ce este , 😉 nu tb sa-ti placa tie imp doar nu iti canta tie… 😀
Încarc...
foarte frumoasa melodie,are o voce superba ,iar cuvintele patrund in inima ……as vrea sa-l invit pe adi gliga si formatia lui la o biserica evanghelica din bucuresti biserica „CUVANTUL VIETII”,ne intanlim la piata romana intr-o sala inchiriata ,daca imi puteti da date despre adi ,multumesc
Încarc...
foarte frumoasa melodie,are o voce superba ,iar cuvintele patrund in inima ……as vrea sa-l invit pe adi gliga si formatia lui la o biserica evanghelica din bucuresti biserica „CUVANTUL VIETII”,ne intanlim la piata romana intr-o sala inchiriata ,daca imi puteti da date despre adi gliga,multumesc …. FITI BINECUVANTATI!
Încarc...
e…excelenta, serios… mai mult nu am ce sa spun pt ca nu gasesc cuvinte….
Încarc...
draga mea Giannhs te rog sa nu vorbesti daca nu sti ce spui acolo, mai gandeste-te o data inainte sa vorbesti pe viitor!!!!
Minunata melodie la fel ca majoritatea melodiilor ale lui Adi, cine asculta stie despre ce vorbesc, intredevar fara cuvinte cat de minunat lucreaza Domnul, sa ne de-a putere sa vedem cu toti frumusetea si maretia Sa!!! numai bine Domnul sa va binecuvanteze!!!!
Am ascultat si vizionat pe You Tube aceasta pieasa a lui Adi si Isaincu Band,intradevar au facut ceva frumos :)cu efecte si imagini superbe si au adus in mijlocul nostru un mesaj de iubire sincer care vine de la Dumnezeu si nu de la oameni…asa cum stie numai Adi sa o faca 🙂 si care il transmite celor din jur cu dragoste ,totul e reusit ,sper sa fie ceva real in vietile lor… dar si noi sa luam un exemplu din mesaj,este pentru zidirea noastra si iubirea noastra pentru Dumnezeu.Domnul Isus a zis:Ioan 15:4 „Ramaneti in mine si eu voi ramanea in voi”. Si sa nu uitam ca daca avem iubire si facem ceva bun este doar prin harul Domnului,fara El noi nu putem face nimic.Ioan 15:5..:”caci despartiti de Mine,nu puteti face nimic”.Domnul fie laudat.Apreciez toate cantecele lui Adi,simt o ungere divina peste mine si sunt ca un balsam pentru sufletul meu atunci cand necazuri vin si intristari in viata mea si nu numai.Dumnezeu sa il binecuvanteze pe Adi din belsug si sa trimita ungerea Lui peste el zi de zi, Duhul Sfant sa il calauzeasca mereu.Doamne ajuta.
Minunata melodie….
Fiti binecuvantati!!!
melodie rock…care sa aduca slava Domnului?aveti grija ce ascultai….
foarte frumos … Giannhs noi oamenii sunt f buni la astea sa aratam rpd cu degetu si nu putem aprecia cea ce este , 😉 nu tb sa-ti placa tie imp doar nu iti canta tie… 😀
foarte frumoasa melodie,are o voce superba ,iar cuvintele patrund in inima ……as vrea sa-l invit pe adi gliga si formatia lui la o biserica evanghelica din bucuresti biserica „CUVANTUL VIETII”,ne intanlim la piata romana intr-o sala inchiriata ,daca imi puteti da date despre adi ,multumesc
foarte frumoasa melodie,are o voce superba ,iar cuvintele patrund in inima ……as vrea sa-l invit pe adi gliga si formatia lui la o biserica evanghelica din bucuresti biserica „CUVANTUL VIETII”,ne intanlim la piata romana intr-o sala inchiriata ,daca imi puteti da date despre adi gliga,multumesc …. FITI BINECUVANTATI!
e…excelenta, serios… mai mult nu am ce sa spun pt ca nu gasesc cuvinte….
draga mea Giannhs te rog sa nu vorbesti daca nu sti ce spui acolo, mai gandeste-te o data inainte sa vorbesti pe viitor!!!!
Minunata melodie la fel ca majoritatea melodiilor ale lui Adi, cine asculta stie despre ce vorbesc, intredevar fara cuvinte cat de minunat lucreaza Domnul, sa ne de-a putere sa vedem cu toti frumusetea si maretia Sa!!! numai bine Domnul sa va binecuvanteze!!!!