Pastorul bisericii din orașe îndeamnă liderii statului și protestatarii să se „întoarcă de la păcatul lor”: „El este singura noastră speranță”

Pastorul bisericii din orașe îndeamnă liderii statului și protestatarii să se „întoarcă de la păcatul lor”: „El este singura noastră speranță”
Pastorul principal al Bisericii Cities din St. Paul, Minnesota, i-a îndemnat pe politicienii statului și pe cei implicați în gloata de stânga care a luat recent cu asalt biserica sa să se pocăiască și să creadă în Evanghelie, într-un interviu acordat luni.
„Un lucru pe care cred că îl avem în comun, cel puțin cu unii dintre oamenii care au venit în clădirea noastră, este că suntem îndurerați de ceea ce se întâmplă în orașele noastre chiar acum”, a declarat reverendul Jonathan Parnell într-un interviu la „Fox & Friends”.




