ANUNTURI

A murit Fratele Irimie Faur, Pastorul Bisericii Penticostale Betel din Sighisoara

Ieri 03.08.2024 a murit Fratele Irimie Faur, Pastorul Bisericii Penticostale Betel din Sighisoara, jud. Mures. Poate ati putea sa scrieti si despre el, tinand cont ca a fost un slujitor devotat in aceasta adunare zeci de ani.

Relatează Dana Eremenko.

Dorim sa fim alături de familia Faur în încercarea aceasta, de aceea doresc să anunţ slujbele care vor avea loc la biserica:

Luni, ora 19 – seară de priveghi Marți, ora 19 – seară de priveghi Miercuri, ora 13 – înmormântare

Haideți să arătăm dragoste în aceste momente și să ne unim cu toți să fim o îmbărbătare pentru toți cei care simt durerea despărţirii!!!

--

„Binecuvântat să fie Dumnezeu

--
-

ADMIN

Nu va ingrijoarti,dar,de ziua de maine; caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi. Ajunge zilei necazul ei

Related Articles

Lasă un răspuns

Back to top button

Descoperă mai multe la Crestintotalu in u .ro

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura