Continuam sa ne rugam pentru micuta Andreea, a fost deconectata de la aparate

Micuta Andreea a fost deconectata de la aparate si acum respira singurica! Domnul a inceput lucrarea deja, Domnul este maret si minunat prin faptul ca ia aminte la rugaciunile noastre.
Asimionese Ioana-Crina, mama fetitei va multumeste pentru tot suportul si disponibilitatea dvs in rugaciune si post. Andreea duminica ce a trecut a implineste 4 luni si inca este in spital.
Cum voi primi noi informatii va voi anunta, dar pana atunci, va rog, haideti sa dam dovada de credinciosie prin faptul ca si saptamana aceasta vom fi alaturi de micuta Andreea si parintii acestea.
Domnul Dumnezeu sa va binecuvinteze.
Cu drag, Daniel Popescu.
https://www.facebook.com/Danisimagdapopescu







