Marturia unui srilankez din Timișoara: Dumnezeu mi-a dat prin oameni ce am avut nevoie!

Marturia unui srilankez din Timișoara: Dumnezeu mi-a dat prin oameni ce am avut nevoie!

Exit mobile version