Conferință Județeană de Tineret cu Gabi Zăgrean și Cristi și Ema Repede

Avem bucuria de a vă invita la Conferința Județeană de Tineret a DTCM Arad, organizată de această dată la Biserica Penticostală Betleem, la cort.

Tema conferinței este: [DI]FERIT

Te așteptăm cu drag la întâlnire și te încurajăm să nu vii singur. Invită-ți prientenii, chiar și pe cei necredincioși. Dumnezeu ne dorește pe toți sub protecția Sa!

Implică-te încă de pe acum în această lucrare: distribuie acest afiș mai departe și invită cât mai mulți tineri la întâlnire!

Ne vedem sâmbătă, 21 august, ora 17, la cort! Vezi mai puţin

Exit mobile version