AVEM UN DUMNEZEU MARE ȘI DOCTORI ISCUSIȚI!
TOBIAS, in a-VI-a zi, dupã operație de transplant de rinichi.
Rinichiul funcționează la parametri normali.
Sã ne rugam pentru familia lui, și in mod special pentru mama lui!
Puteți trimite ma departe!
Mulțumiri si multe binecuvàntãri!