AVEM UN DUMNEZEU MARE! Rinichiul funcționează la parametri normali.

AVEM UN DUMNEZEU MARE ȘI DOCTORI ISCUSIȚI!
TOBIAS, in a-VI-a zi, dupã operație de transplant de rinichi.
Rinichiul funcționează la parametri normali.
Sã ne rugam pentru familia lui, și in mod special pentru mama lui!🙏🙏
Puteți trimite ma departe!
Mulțumiri si multe binecuvàntãri!

Exit mobile version