Timisoara: FESTIVALUL LUMINII – concert în noaptea de înviere

Lumina luminează în intuneric, şi întunericul n-a biruit-o…
Aflat la a cincea ediţie, Festivalul Luminii este o iniţiativă a tinerilor din Biserica Penticostală Speranţa din Timişoara care doresc să sărbătorească împreună învierea lui Hristos într-o atmosferă de închinare prin cântare. 
Vino şi tu împreună cu noi ca să proclamăm puterea învierii lui Hristos, biruinţa luminii asupra întunericului! 
Vor fi alături de noi:

Corul, orchestra şi trupele de laudă şi închinare ale bisericii

Cristocentric

Deo Gloria

Aletheia

  

Exit mobile version