Timisoara: Staruinta dupa Duhul Sfant la Elim ADMIN 15 ani ago Biserica Penticostala Elim, va invita in perioada 14-19 martie, sa luati parte la o saptamana de „foc”. O saptamana de staruinta dupa Duhul Sfant. In fiecare zi de Luni pana Vineri in fiecare seara de la orele 18. Va asteptam! Anuntat de Zoltan Gabor pentru CrestinTotal Anunta-ti si prietenii de acest articol prin: Partajează prin WhatsApp(Se deschide într-o fereastră nouă) WhatsApp Partajează pe Telegram(Se deschide într-o fereastră nouă) Telegram Tweet Trimite unui prieten un email cu o legătură(Se deschide într-o fereastră nouă) Email Imprimare(Se deschide într-o fereastră nouă) Imprimare