Timisoara: Staruinta dupa Duhul Sfant la Elim

Biserica Penticostala Elim, va invita in perioada 14-19 martie, sa luati parte la o saptamana de „foc”. O saptamana de staruinta dupa Duhul Sfant. In fiecare zi de Luni pana Vineri in fiecare seara de la orele 18. Va asteptam!

Anuntat de Zoltan Gabor pentru CrestinTotal

Exit mobile version