Evanghelizare la Biserica Penticostala Gloria din Arad

Biserica Penticostala Gloria din Arad Bujac, in perioada 7-14 martie in fiecare seara de luni pana sambata de la ora 19 si duminicile de la ora 18, va invita sa ascultati Cuvantul  Lui Dumneeu ce va fi vestit prin urmatorii pastori:

Duminica: Liviu -Apolzan Oradea

Luni: Florin Ianovici Bucuresti

Marti: Relu Moldovan Cluj

Miercuri: Paul Negrut Oradea

Joi: Gabi Zegrean Beclean

Vineri: Simion Bumbar Sighetul Marmatiei

Sambasta: Marius Govor Zalau

Duminica: Iosif Berce Alesd

Evanghelizare anuntata de Simina Iacob, Crestin Total

Exit mobile version